Odzież termoaktywna

Odzież termoaktywna to wręcz obowiązkowy element stroju każdej aktywnej osoby. Nieważne, czy jesteś zawodowym sportowcem, czy jedynie uprawiasz jogging dla własnej lepszej kondycji i samopoczucia, koszulka lub spodnie z właściwościami termoaktywnymi z pewnością Ci się przydadzą.

Głównym atutem odzieży termoaktywnej jest to, że nie wchłania ona wilgoci, lecz odprowadza ją na zewnątrz. To właśnie tę cechę takiej bielizny szczególnie docenisz podczas treningu. W chłodniejsze, jesienne lub zimowe dni, zapewni Ci ona w ten sposób ochronę przed przemarznięciem, ponieważ to właśnie wilgoć znacznie zwiększa odpływ ciepła z organizmu. W cieplejsze, letnie miesiące natomiast, odzież termoaktywna zapewni Ci komfort treningu, odprowadzając z Twojego ciała pot. Takie właściwości są możliwe dzięki doskonałemu przyleganiu poszczególnych elementów stroju do ciała, jednocześnie nie uwierając zbyt mocno i nie krępując w żaden sposób ruchów.

Taką niezwykle praktyczną podczas aktywności fizycznej odzież termoaktywną odnajdziecie w naszym sklepie internetowym – zachęcamy serdecznie do zakupów.

Filtry
Cena
 
Etykiety

SPODNIE TERMOAKTYWNE DAMSKIE

Producent: F.U.H. Enter
od 40,72 zł / SZT

SPODNIE TERMOAKTYWNE MĘSKIE

MĘSKIE

Producent: F.U.H. Enter
od 42,42 zł / SZT

KOSZULKA TERMOAKTYWNA DAMSKA

DAMSKA

Producent: F.U.H. Enter
od 44,12 zł / SZT

KOSZULKA TERMOAKTYWNA MĘSKA

MĘSKA

Producent: F.U.H. Enter
od 46,67 zł / SZT

KOMPLET TERMOAKTYWNY JUNIOR

JUNIOR

Producent: F.U.H. Enter
od 67,92 zł / SZT
Widocznych na stronie :