Adidas

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, która istnieje od 1924 roku. Została założona przez dwóch braci Adolfa i Rudolfa Dasslerów. Nazwa wzięła się od zdrobnienia imienia Adolf (Adi) i pierwszych trzech liter nazwiska (das). Na początku istnienia firmy skupiali się na produkcji obuwia. Wszelkie produkty tej marki są sygnowane najbardziej znanym logiem na świecie składającym się z trzech pasków.

Odzież sportowa, obuwie, sprzęt sportowy marki Adidas

Marka Adidas na początku swojego istnienia opierała się głównie na produkcji obuwia, jednak po jakimś czasie firma poszerzyła swoją działalność i zaczęła także produkować odzież sportową i sprzęt treningowy. Marka Adidas jest widoczna na stadionach świata, maratonach, dosłownie wszędzie. Wysoka jakość produktów sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na treningach. Jeśli stawiasz na pierwszym miejscu wygodę i jakość, to marka Adidas jest właśnie dla Ciebie. Na naszym sklepie znajdziesz buty sportowe damskie i męskie, odzież sportową, spodenki, t-shirty. Marka Adidas jest niezbędnym elementem w garderobie każdego miłośnika i fanatyka sportu.

Adidas godny zaufania!

Poszukując odpowiedniego sprzętu sportowego, zawsze kierujemy się popularnością marek na rynku. Chcąc kupić dobrej jakości produkty nie możemy zapomnieć o firmie Adidas. Jest ona dostępna na naszym sklepie sportowahurtownia.eu. Wybierana jest przez największych sportowców od lat, przyczynia się do tego wysoka jakość produktów oraz materiałów z jakich został wykonane. Adidas to nie tylko produkty dla profesjonalistów, amatorzy oraz półamatorzy znajdą również coś dla siebie. W swojej bogatej ofercie posiada również odzież casualową (na co dzień).


 

Cena
Pokaż wyniki (128)
Adidas
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: