Czapki

Wielu uważa, że czapka jest zbędnym elementem naszej garderoby. Jednak kiedy idą chłodniejsze dni magicznie wychodzą z szafy. Nie raz słyszeliśmy o tym, że najwięcej ciepła ciało traci właśnie przez głowę, więc uprawiając jakikolwiek sport w chłodniejsze dni pamiętajmy o noszeniu czapki. W przypadku kiedy masz problemy z zatokami, czapka, która odizoluje głowę od wiatru i zimna da ci ulgę. Zatoki będą mniej boleć.

 

Opaski na głowę – lżejsza alternatywa.


 

Opaski na głowę są dużo wygodniejsze niż standardowe czapki. Jeśli nie potrzebujesz zbytnio ogrzewać głowy, to opaska będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wybierając opaskę zwróć uwagę, aby dobrze przylegała do głowy. Dobrze żeby opaska posiadała wewnętrzną warstwę ocieplaną, która ochroni twoje uszy przed wiatrem. Kobiety i mężczyźni o dłuższych włosach w opasce znajdą jeszcze jedną wartościową funkcję, a mianowicie, skutecznie odgarnia włosy z czoła podczas intensywnych ćwiczeń.

 

Bejsbolówki

 

Czapka nie tylko ma nas chronić przed zimnem. W upalne dni pamiętajmy żeby chronić naszą głowę przed słońcem. Pozwoli nam to uniknąć nadmiernego promieniowania i przegrzania. Czapki bejsbolówki zazwyczaj wykonywane są w całości z bawełny, jednak w bardzo upalne dni idealnie sprawdzi się czapka bawełniana z oddychającą siateczką. Czapki bejsbolówki są lekkie i wygodne, doskonale dopełnią twoją codzienna stylizację.

 

Na naszym sklepie internetowym znajdziecie czapki zimowe, opaski, bejsbolówki znanych marek (między innymi: Adidas, Puma, 4F, Reebok, Nike, Outhorn, Hauer). Wszystkie w ciekawej kolorystyce oraz w bardzo atrakcyjnych cenach.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (64)
Czapki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: