Outhorn

Marka Outhorn należy do grupy OTCF S.A., która wiąże ze sobą kilka znanych marek. 4F oraz Outhorna należą właśnie do grupy OTCF, która została założona przez Igora Klaja.

Myśląc o wypadzie w góry, bądź na narty od razu przychodzi nam na myśl ciepła odzież, która będzie odpowiednia do warunków jakie aktualnie panują. Outhorn oferuje szeroki wybór odzieży bardzo dobrej jakości. W swojej ofercie posiadają bluzy, kurtki, spodnie dresowe i wiele wiele innych. Marka Outhorn to marka dla ludzi uwielbiających aktywność fizyczną niezależnie od pogody.

Odzież Outhorn, czyli kurki, kluzy, polary...

Outhorn oferuje nam szeroką gamę ubrań na chłodne i zimne dni. Produkty są bardzo wytrzymałe, komfortowe oraz cieplutkie. Kurki bardzo dobrze chronią przed deszczem, dodatkowo posiadają warstwę, która zapewnia odpowiednią izolację termiczną. Marka stara się iść naprzeciw ludziom lubiącym sport, ale nie zapominają również o innych. Wszelkie produkty z logiem Outhorn są odpowiednio przemyślane, wykonane z dobrych materiałów, dzięki czemu otrzymujemy produkt bardzo dobrej jakości, który jest wytrzymał oraz komfortowy.

Turystyka? Czemu nie?

Outhorn to nie tylko odzież sportowa, szykując się na jakąkolwiek wyprawę myślimy o tym gdzie my to wszystko pomieścimy. Przy okazji takich wypadów, przyda nam się również torba lub plecak, które również znajdziemy w ofercie Outhorn. Zazwyczaj plecak wybierają Ci co potrzebują tylko to co najważniejsze i nie chcą zabierać ze sobą niepotrzebnych rzeczy, natomiast torba idealnie sprawdzi się na trening, bądź na wyjazd za miasto.

Wszystko to znajdziesz na sklepie internetowym sportowahurtownia.eu. Zapraszamy.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (47)
Outhorn
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: