Yakima

Yakima jest polskim producentem sprzętu sportowego. W sklepie internetowym sportowahurtownia.eu znajdziesz szeroką ofertę marki Yakima.

W szerokiej gamie produktów Yakima znajdziemy między innymi bramki piłkarskie, które nadadzą się na pełnowymiarowe boiska, bądź orliki szkolne. W ofercie znajdziemy bramki przenośne oraz mocowane na stałe w różnych rozmiarach, każdy znajdzie coś dla siebie. Przenośne bramki montowane są do podłoża przy pomocy obciążników, szpilek lub talerzyków. Wszystkie bramki posiadają niezbędne certyfikaty, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, więc idealnie nadają się na placówki oświatowe. W ofercie znajdziemy nie tylko bramki, ale całą gamę sprzętu treningowego między innymi: reboundery/trenażery, mury piłkarskie, gumy treningowe, spadochrony treningowe i wiele wiele innych przedmiotów do treningu.

 

Yakima – sporty walki?

 

Od niedawna możemy znaleźć w ofercie marki sprzęt do sportów walki, taki jak: rękawice bokserskie, bandaże, kaski, ochraniacze, tarcze, gruszki i worki bokserskie.

Pełną ofertę marki Yakima znajdziesz na sportowahurtownia.eu

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (163)
Yakima
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: