Komplety sportowe

Odpowiedni strój to podstawa!

W sportach drużynowych każda drużyna posiada unikatowe dla siebie barwy. Dzięki temu podczas rozgrywek gracze z łatwością się odnajdują oraz rozróżniają poszczególnych graczy. Pamiętajmy jednak o tym że komplety sportowe nie mogą krępować ruchów, powodować jakiegokolwiek dyskomfortu podczas poruszania się. Materiały w strojach sportowych muszą być bardzo wytrzymałe, wykonane z bardzo dobrych materiałów i z wykorzystaniem odpowiednich technologii, które umożliwiają łatwe odprowadzenie wilgoci ze skóry na zewnątrz. W skład kompletów sportowych zazwyczaj wchodzi tylko koszulka i spodenki, ale zdarza się również że dodatkowo dołączone są do tego getry.

Bardzo duży wpływ na grę zawodnika mają nie tylko odpowiednie buty, istotny jest również strój sportowy. Podczas rozgrywki, treningu zawodnik intensywnie się poci. Ćwicząc, grając w stroju wykonanym z bawełny na pewno nie czułby się komfortowo, a jednak wygoda i duży komfort mają znaczący wpływ na efektywność treningu, bądź skuteczność podczas rozgrywek. Z tego powodu wszelkie komplety sportowe wykonywane są z poliestru wykonanego z odpowiednią technologią, która ułatwia odprowadzanie potu, a zarazem jest przewiewna i dobrze dopasowuje się do ciała.

Na naszym sklepie internetowym znajdziesz komplety sportowe wielu znanych marek, takich jak: Hummel, Givova, Asics, Colo, Joma.

 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (59)
Komplety sportowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: