Getry

Getry, jeden z ważniejszych elementów piłkarskiego stroju. Na boisku każdy szczegół ma znaczenie. Błędnie dobrane getry piłkarskie mogą powodować niepotrzebny dyskomfort podczas gry, co przyczynia się do pogorszenia osiągów piłkarskich.

 

Materiał ma znaczenie!

 

Wybierając odpowiednie getry lub skarpety piłkarskie zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego są wykonane. Tak jak w przypadku pozostałych części stroju sportowego, getry i skarpety powinny być wykonane z materiałów, które skutecznie odprowadzają nadmiar wilgoci na zewnątrz oraz są szybkoschnące. Niektóre getry posiadają elementy wykonane z antypoślizgowego materiału. Pamiętajmy również że w przypadku profesjonalnych rozgrywek, getry są niezbędnym elementem stroju piłkarskiego i w przypadku jego braku, piłkarz nie jest dopuszczony do gry.

 

Jednak pamiętajmy, że getry, skarpety piłkarskie mają również za zadanie stabilizować kostkę oraz amortyzować nogi. Ponadto pod getry bardzo często zakładane są ochraniacze na golenie i to głaśnie nasze skarpety, getry w dużej mierze odpowiadają za utrzymanie ochraniacza na miejscu.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (32)
Getry
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: