Spodnie

Spodnie dresowe jest to niezbędny element naszej garderoby. Niektórzy powiedzą że przy wyborze dresów nie ma się czym kierować, tylko różnią się kolorem. Taka osoba jest w wielkim błędzie, spodnie dresowe mają być wygodne i funkcjonalne, nie możemy ich wybrać jedynie po kolorze. Jedne przylegają nam do ciała, inne bawełniane z obniżonym krokiem znajdą całkiem inne zastosowania. Przylegające idealnie nadadzą się do treningu i uprawiania sportu, natomiast bawełniane z obniżonym krokiem sprawdzą się do użytku na co dzień.

Dresy wykonywane są z bawełny, elastanu, poliestru, mieszanych materiałów. Do uprawiania różnych sportów wybierzemy spodnie dresowe wykonane z tkanin syntetycznych, które charakteryzują się wysoką odpornością i małą nasiąkliwością. Do codziennego użytku polecamy dresy bawełniane. Wybierając spodnie dresowe męskie, czy damskie należy również spojrzeć na ich wykończenie. Głównie zwracamy uwagę na to czy dane spodnie mają: proste nogawki, ściągacze w nogawkach, gumkę oraz sznureczek do ściągania w pasie.

W przypadku spodni dresowych dla kobiet zwracamy również uwagę na ich długość. Znajdziemy bowiem spodnie długie, krótkie, rybaczki.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (117)
Spodnie
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: