Mikasa

Firma Mikasa pochodzi z Japoni, założona została w roku 1917. Początkowo firma nazywała się Masuda Rubber Industries, dopiero po kilkudziesięciu latach zmieniono nazwę.

Siatkówka jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce, wszystko zawdzięczamy jednej z najlepszych lig na świecie PlusLigi oraz jednym z najlepszych piłkarzy. Mikasa produkuje jedne z najlepszych piłek na świecie posiadające atesty FIVB Approved, które już teraz są dostępne na naszym sklepie internetowym. W naszym asortymencie znajdziesz najnowsze modele piłek Mikasa. Jest to marka, której można zaufać, ich piłki są miękkie, precyzyjne oraz bardzo trwałe.

Piłki do siatkówki na każdą okazję.

Mikasa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w siatkówce, każdy kibic siatkówki o tym wie, jednak Mikasa to nie tylko sprzęt dla profesjonalistów, produkują również piłki dla mniej oficjalnych rozgrywek, z przeznaczeniem do szkół i klubów sportowych. Nie możemy zapominać również że siatkówka to nie tylko piłka i gra na hali, w ofercie marki znajdziemy również inny sprzęt siatkarski, między innymi nakolanniki oraz piłki do siatkówki plażowej.

 

 

 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (2)
Mikasa
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: