Dresy

Dresy kojarzą nam się tylko i wyłącznie z uprawianiem sportu, jednak producenci wyszli nam naprzeciw i dres idealnie nadaje się jako odzież na co dzień. Dresy są przede wszystkim wygodne, funkcjonalne, wszechstronne. Komplety dresowe składają się ze spodni oraz bluzy, które są zaprojektowane w takim samym stylu i zachowaną tonacje kolorystyczną. Na rynku znajdziemy dresy bawełniane lub ortalionowe w bardzo szerokiej gamie krojów, wzorów i barw, każdy znajdzie coś dla siebie.

Które dresy będą najlepsze?

Dres musi być wygodny i komfortowy niezależnie od tego czy ma być do użytku na co dzień czy do uprawiania sportu. Dresy mogą być wykonane w 100% z bawełny, 100% z poliestru, ale bywają również bawełniane z domieszką innych materiałów syntetycznych. Szukając kompletu na co dzień, szukamy raczej dresów bawełnianych, natomiast dresy z tworzyw sztucznych idealnie nadadzą się do treningów, gry w piłkę i innych aktywności ruchowych. Dresy posiadają również różny krój, na który należy zwrócić szczególną uwagę. Np. szukając kompletu do gry w piłkę nożną, skupiamy się na wąskich nogawkach, aby dresy przylegały jak najlepiej do ciała.

Na naszym sklepie znajdziesz dresy takich marek jak: Adidas, Givova, Nike, Hummel, Masita, Puma, 4F, Outhorn, Joma. Jednak znane marki rzadko kiedy sprzedają całe komplety dresowe, zazwyczaj bluzę i spodnie kupujemy oddzielnie. Bluzy znajdziesz w kategorii Bluzy i polary, natomiast spodnie dresowe w kategorii spodnie.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (14)
Dresy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: