Siłownia

Od ostatnich kilku lat panuje moda na zdrowy tryb życia, dlatego w Polsce powstaje coraz więcej siłowni. Zdrowy tryb życia od raz kojarzy nam się z uprawianiem sportu i chodzeniem na siłownie. Aby dobrze przeprowadzić trening potrzebujemy odpowiedniego zaplecza z odpowiednim sprzętem. Sprzęt na siłowni powinien być zróżnicowany, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Odpowiednio wyposażona siłownia powinna być wyposażona w: atlasy, bieżnie, hantle, maty do ćwiczeń, ławki kulturystyczne i wiele wiele innego sprzętu. Część sprzętów cieszy się takim dużym zainteresowaniem, że zakup 1-2 mija się z celem. Do najpopularniejszych sprzętów na siłowni należą bieżnie i orbitreki.

 

Siłownia domowa.

 

Efektowny trening możemy zrobić wszędzie. Niektórzy wolą go zrobić w domu, a inni na siłowni. Nie ważne gdzie, ważne aby był efektywny, a aby był efektywny to potrzebny jest do tego odpowiedni sprzęt. Jednak w domowej siłowni nie potrzebujemy jakiegoś specjalistycznego sprzętu z milionem certyfikatów. Dla mężczyzn wystarczy prosty atlas + ławeczka kulturystyczna z odpowiednim obciążeniem, natomiast dla pań zaleca się głównie orbitreki, steppery, bieżnie. Planując swoją przydomową siłownię miejmy również na uwadze ile osób będzie z niej korzystać.

 

Akcesoria na siłkę.

 

Chwilę wcześniej wspominaliśmy o odpowiednim obciążeniu do ławki kulturystycznej, a chodziło nam dokładnie o gryf z talerzami oraz hantle, z którymi możemy również ćwiczyć na ławeczce. Pamiętajmy również o naszym bezpieczeństwie, podczas podnoszenia ciężarów warto wyposażyć się w pas kulturystyczny i rękawice wzmacniające chwyt. Wykonując jakiekolwiek ćwiczenia warto również posiadać matę do ćwiczeń. Doskonałe efekty możemy uzyskać ćwicząc z kettlami oraz z ekspanderem.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (60)
Siłownia
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: