Puma

Firma została założona przez dwóch braci Desslerów Adolfa i Rudolfa. Pomimo wielu sukcesów braci w 1948 ich droga się rozeszła. Adolf stał się właścicielem Adidasa, natomiast Rudolf postanowił rozwijać to co zapoczątkował z bratem. Jego zapał i znajomość rynku przyczynił się do szybkiego rozwoju firmy i po krótkim czasie można było już mówić o sportowym imperium. Po rozłące Rudolf postanowił zmienić nazwę firmy, nazwał ją Puma.

 

Buty piłkarskie? Tylko Puma

 

Marka od samego początku błyszczała, słynęła z produkcji wyjątkowych butów piłkarskich, w których wykorzystywane były najnowsze technologie na dane czasy. Od samego początku buty Puma cieszyły się wielką popularnością. Pierwszym modelem, który był bardzo znany, był Super Atom. Na przestrzeni lat Puma doceniana była przez wielu znanych sportowców, między innymi przez samego Pele.

Jednak Puma to nie tylko buty do piłki nożnej. W obuwiu firmy Puma Amin Hary wywalczył złoty medal w biegu na 100 m. na igrzyskach olimpijskich w 1960 roku.
Nie możemy również zapomnieć o innych produktach oferowanych przez tę markę, a mianowicie o: kompletach sportowych, koszulkach, dresach, spodenkach, akcesoriach do treningu, piłkach, plecakach, torbach sportowych, klapkach, skarpetkach i wielu innych.

 

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (13)
Puma
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: